Site Loader

Uchwyty na telefon są już nami od jakiegoś czasu, na początku były dosyć małe, aby pomieścić podstawowe telefony komórkowe typu nokia w czasie jazdy samochodem, i np. sprawdzić godzinę, ponieważ komórki w tamtych czach nie były tak rozwinięte, jak dzisiejszy sprzęt.

Aktualnie telefony komórkowe zastąpiły nam w niektórych sprawach komputery, posiadają bardzo wiele ciekawych aplikacji ustawień, możliwości, dodatkowo dzisiejsze smartfony są dużo większe, a więc, aby uchwyty były, dalej użyteczne również musiały się zmienić, zaadaptować do dostępnych aktualnie urządzeń mobilnych.

Nowoczesny uchwyt na telefon jest dużo większy i mocniejszy, zbudowany został z dużo lepszej jakości materiałów, ponieważ aktualne telefony są dużo bardziej podatne na usterki i pęknięcia w przypadku upadku, niestety nowoczesne komórki nie mogą się pod tym względem równać kultowej już noki 3310.

Inteligentny uchwyt na telefon posiada wymienne końcówki, dzięki którym zamontujemy go nie tylko do przedniej szyby samochodu, ale również do kierownicy aktualnie bardzo popularnej hulajnogi, bądź roweru.

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy telefonu, są aktualnie zazwyczaj znacznie większe od swoich poprzedników, jednak nawet teraz pomiędzy różnymi modelami może się bardzo różnić, niektóre telefony będą dosyć małe, i lekkie a inne wielkości tabletu. Jednak uniwersalny uchwyt na telefon posiada specjalne „szczypce” po bokach, których rozstaw możemy dowolnie zmienić za pomocą specjalnej korbki znajdującej się na „plecach” uchwytu. Takie rozwiązanie ułatwi nam korzystanie z uchwytu nawet po zmianie telefonu bądź jeżeli będziemy chcieli go pożyczyć komuś z rodziny/znajomych.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem uchwytu, możesz zajrzeć np. tutaj: maniolo.pl

Redakcja