https://codeengineers.com/pl/definition/26-x-x-1-13/Citation-Flow-polska-gdynia
tanie pakowanie biżuterii - https://rerekum.com/pl/?s=tanie+pakowanie+biżuterii - Lulany.pl oferuje tanie pakowanie biżuterii
chirurgia stomatologiczna Bochnia opinie f.kafeteria.pl protetyka Bochnia
novitus nano shop.it-connection.pl Novitus nano II idealna kasa fiskalna do sprzedaży w terenie. Kasa fiskalna Nano to mała poręczna kasa fiskalna, która sprawdzi się zarówno w sprzedaży stacjonarnej jak i mobilnej. Sprawdź i sam zdecyduj, która jest dla Ciebie.     
    https://delalvar.com/pl/lampy-samochodowe/
    https://unabigo.com/pl/liscie-ginkgo-dorosle-dzieci-filtr-przeciwkurzowe-diy-maska-ginkgo-liscie-wzor-bathmat-duffel-plecak-skorki-rekawy/     folia biodegradowalna
   https://marketorio.pl/page/6728/   https://zakupolak.pl/page/734/
Site Loader

Spore grono posiadaczy czterech kółek, którzy mają dwa komplety opon zastanawiają się, czy inwestować w drugi zestaw felg, i czy to będzie dobra inwestycja? Sprawdźmy!

Klimat w naszym kraju oraz opony, których specyfikacja w zakresie warunków, powodują, że sezonowa wymiana opon jest bardzo powszechna. Jednak tutaj pojawia się problem z ich montażem i przechowywaniem. Jednak można to rozwiązać w bardzo prosty sposób – inwestując w drugi komplet felg. Oczywiście mogłoby się wydawać, że to zbędny wydatek, jednak w dłuższej perspektywie może się okazać, że takie rozwiązanie ma sens, jest ekonomiczne i wygodne.

Czy oszczędzimy coś mając drugi komplet felg?

Hmm, najpierw musimy zainwestować, by potem móc oszczędzać 😉 Inwestując w dodatkowy komplet felg, oszczędzimy na późniejszym przekładaniu samych opon w wulkanizacji. A trzeba pamiętać, że należy to robić dwa razy w roku. Należy sobie uzmysłowić, jaki jest koszt przełożenia kompletu opon i pomnożyć razy dwa. Po takich wyliczeniach łatwo wywnioskować, że nowy komplet felg zwróci się nam w ciągu około 3 sezonów.

Poza tym posiadając drugi komplet kół, możemy montować je sami, bez udziału wulkanizatora, dzięki czemu nie zaskoczą nas ani nagła zmiana pogody, ani kolejki w warsztatach samochodowych. A jeśli i tak zdecydujemy się zmianę kół zlecić wulkanizatorowi, to zajmie ona dużo mniej czasu niż przekładanie opon na felgach, a i zapewne będzie dużo tańsza. Trzeba pamiętać, że przy każdej wymianie kół należy je wyważać.
Oczywiście warto również pamiętać, że dużo łatwiej przechowywać opony na felgach niż same opony.

Popularne tagi: wymiana felg Mikołów , felgi Gliwiceopony Mikołów , konfigurator opon Żory , konfigurator opon Tychy

 

Zadzwoń:

Zobacz stronę:
https://www.facebook.com/serwisoponkret/
wymiana felg Mikołów

Dojazd:

Redakcja