Warning: file_get_contents(https://codeengineers.com/portaletematyczne_linki.php?skad=katalogi-online24.pl%2Frodzaje-uchwytow-na-telefon-do-roweru-do-wyboru-do-koloru-2%2F&data=2021-10-29&tytul=Rodzaje uchwytów na telefon do roweru – do wyboru, do koloru): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /wp-content/themes/blogberg/header.php on line 34
Site Loader

Biorąc pod uwagę nasze potrzeby, możemy kupić bardziej lub mniej zaawansowany technicznie uchwyt na telefon do roweru. Jednym wystarczy prosty sprzęt, dzięki któremu przymocują swój telefon, inni zaś poszukują modelu z odtwarzaczem MP3 lub innym bajerem.

W pierwszej grupie spokojnie za 30 zł otrzymamy wytrzymałą i solidną konstrukcję, w odpowiednim rozmiarze, po to, by zmieścić w nim duży telefon, a nawet mniejszą nawigację samochodową. Dobrze dobrany uchwyt na telefon  zapewni nam spokojną jazdę nawet po najgorszych dziurach bez ryzyka uszkodzenia naszego ukochanego telefonu. Dzięki obrotowej konstrukcji uchwyty dają poczucie bezpieczeństwa dla naszego smartfona i jednocześnie umożliwiają nam trzymać go zarówno w pionie, jak i poziomie – tak jak nam wygodniej. Daje nam to również możliwość umocowania innego urządzenia jakby wspomnianego już GPS-u. Mocowania uchwytów pozwalają na umieszczenie ich zarówno na kierownicy roweru, jak i jego ramie.
Uchwyt na telefon to niewielki wydatek, nie jest to jakoś specjalnie drogi gadżet. Konstrukcja uchwytów sprawia, że nie trzeba obawiać się o uszkodzenia smartfona czy nawet o jego wypadnięcie. Samo to, że podczas jazdy mamy dostęp do naszego telefonu, oszczędza nam to czas, a także pieniądze, ponieważ nie musimy wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup nawigacji. Wystarczy, że uruchomimy nawigację w telefonie i śmiało możemy jechać przed siebie. Różnica cenowa między tymi dwoma urządzeniami jest kolosalna, więc skoro nie widać innych różnic to po co przepłacać?

Tanie uchwyty na telefon znajdziesz również tutaj: https://vonshu.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/https://viankoshop.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://unabigo.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://rerekum.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://oyalza.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/,  https://delalvar.com/pl/360-stopni-uniwersalny-metalowy-rower-motocykl-motocykl-lustro-kierownica-inteligentny-uchwyt-telefonu-stojak-do-montazu-na-iphone-huawei-samsung-4/?fbclid=IwAR0lipCg-JA9DN0y1Nw9UmBnxUymgmWioGwRpvWjXZxs_zL_h0HzgIRDAOs/

Redakcja