Site Loader

Coraz więcej osób palących tradycyjne papierosy decyduje się na zakup papierosa elektronicznego.

Nadal wiele osób poszukuje alternatywy dla papierosów standardowych. Dla większości z nich najlepszą decyzją i tak byłoby rzucenie palenia, choć nie zawsze jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Z tego też względu, na popularności zyskują urządzenia, które, chociaż w minimalnym stopniu pozwalają zredukować nawyk palenia. Do tego dochodzą sprzęty, które dają wyższy komfort wykonywania tej czynności. Mowa oczywiście o e papierosach.

Tego typu urządzenia pozwalają zmienić nawyki palaczy. E papieros może zostać użyty łatwiej, a tym samym jego jednorazowe wykorzystanie w mniejszym stopniu wpływa na nasz organizm. Dlatego warto krótko wyjaśnić zasadę działania e papierosów.

E papieros – jak działa

E papieros to urządzenie, które pozwala zastąpić tradycyjny sposób palenia tytoniu. Ta metoda uważana jest za mniej inwazyjną dla palacza, jak również dla jego otoczenia, do którego przedostaje się dużo mniej oparów nikotyny. Papieros elektroniczny składa się z dwóch części: baterii i z kartridża lub clearomizera. W starszych modelach elektronicznych papierosów były zamontowane kartridże z watką. W dzisiejszych modelach stosuje się clearomizery, czyli specjalne zespoły, które wyposażone są w grzałkę, pojemnik na liquid i ustnik.

Clearomizer napełnia się liquidem i dokręca do baterii. Przyciskając specjalny przycisk, liquid jest podgrzewany i wytwarza parę. Budowa papierosa elektronicznego jst bardzo prosta, a jego działanie podlega na dostarczeniu energii elektrycznej do zespołu grzewczego, który podgrzewa liquid. Palacz, który pociąga do ust powstałą parę, dostarcza do organizmu rozpuszczonej w obłoku nikotyny.
Trzeba wspomnieć, że oczywiście moce liquidów są różne, a i różne kompozycje smakowe, które palacz może dobierać w zależności od swoich potrzeb. Pod względem smaków i nie tylko e papieros przewyższa tradycyjne papierosy.

Gadżety do e papierosów znajdziesz również na

https://maniolo.pl

https://cetia.pl

https://nowinky.pl

https://viankoshop.com/pl/

https://rerekum.com/pl/

https://oyalza.com/pl/

https://delalvar.com/pl/

https://vonshu.com/pl/

https://unabigo.com/pl/

https://sorinto.net/pl

https://frieda.info/pl

Redakcja