Site Loader

Wiele osób na świecie korzysta z papierosów elektronicznych po to, by rzucić lub chociaż ograniczyć nałóg palenia. Spora część osób paliła tradycyjne papierosy, kiedy rozpoczynało przygodę z elektronicznym papierosem, czyli z e paleniem. Wnioski więc nasuwają się same – e papieros może stanowić skuteczne narzędzie do rzucenia papierosów.

Spora część ludzi ogranicza lub całkowicie rzuca palenie dzięki właśnie e papierosom oraz twierdzi, że powinny one być uznane za główne narzędzie, które służy do zaprzestania palenia tradycyjnych papierosów. Istnieje również grono osób, które twierdzą, że elektroniczny papieros pomógł im rzucić palenie.

Zastanawiasz się, dlaczego się tak dzieje? Otóż e papieros nie zawiera najbardziej uzależniających i szkodliwych substancji smolistych, które są obecne w dymie papierosowym.

Z większości badań można wyciągnąć wniosek, że elektroniczne papierosy są aż o ok. 95% mniej toksyczne od klasycznych papierosów.

E papierosy znajdują się również na skali obniżania ryzyka, przedstawiającej poziom ekspozycji konkretnych produktów na toksyny. Znajduje się na niej nikotynowa terapia zastępcza (gumy do żucia, plastry nikotynowe), tytoń do żucia, e papierosy, sproszkowany tytoń, podgrzewacze tytoniu, a na jej końcu znajdują się papierosy i cygara.

Najniższą szkodliwość potwierdzają również polscy naukowcy. Z ich analiz można wywnioskować, że stężenie biomarkerów u e palaczy jest niższe niż u palaczy tradycyjnych papierosów.

Zagłębiając się bardziej w te informacje, śmiało można stwierdzić, że e papierosy są dobrym narzędziem do rzucenia tradycyjnych papierosów. Mało tego są one bardziej przyjazne środowisku, bowiem podczas ich palenia nie uwalniamy do atmosfery szkodliwych związków. Chcąc rzucić papierosy, warto zastanowić się właśnie nad e papierosami, które znajdziecie tutaj https://maniolo.pl/e-papierosy/.

 

Zajrzyj również tutaj:  https://viankoshop.com/pl/e-papierosy/ ,  https://rerekum.com/pl/e-papierosy/ ,  https://oyalza.com/pl/e-papierosy/ ,  https://delalvar.com/pl/e-papierosy/ , https://vonshu.com/pl/e-papierosy/ , https://unabigo.com/pl/e-papierosy/

Redakcja